29 Ağustos 2013 Perşembe

Summer Laziness..

Every summer, especially in August, the weather getting crazy hot and humid in Istanbul..
So, I have been in a summer laziness recently, even I have lots of fresh idea in my mind for my new designs, and even I have created lots of new things, feeling sluggish...
 Thanks God, September is coming!
 Since last spring, I have started to change my product line, I added handpainted tshirt, hand print apparels and other accessories, inspite of crazy hot weather and my sluggishnes :))
I already launched a new line : hand stamped , hand print handmade scarves!!!
 If you want to check it out my new items you can visit my ETSY SHOP
 ------------------
Kaçımız da yaz tembelliği var ? Istanbulun sıcağı ve neminin tavan yaptığı Ağustos aylarını seviyorum dersem yalan olur, bu Ağustoslar beni uyuşuk - tembel - yorgun yapıyor.. Buna rağmen, aklımda olan tonla yeni fikirden bazılarını da bu ay içinde gerçekleştirdim :)
Yeni el baskısı, Shebbodesign fularları bu ay dünyaya gelmeye başladılar :))
Daha sonra detaylı post edeceğim! Ayrıca geçtiğimiz bahar aylarından bu yana, Shebbodesign'ın ürün çizgisinde değişimler de başladı..
Blogumu aktif tutamadığım için ne yazık ki bloga yansımasa da, geçtiğimiz 4-5 ay içinde Shebbodesign el boyaması tişörtler, el baskısı tunikler gibi yepyeni ürünleri de tasarımlarına ekledi.. Tanrıya şükür ki Ağustos'u uğurlamamıza az kaldı, Eylül serinlikle gel emi :)
Bu arada Türkiye içi siparişler için websitemizi de yeniledik.. Artık kolaylıkla sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...